Коментарів немає

Вагомі причини звернутися до Агентства Нерухомості ГАРАНТ, Каховка

Купуєте Ви нерухомість, або продаєте, в обох випадках процес цей не швидкий і складний, якщо задумали Ви робити це самостійно. Але, якщо хочете заощадити час та ще отримати ГАРАНТовану вигоду, то немає кращого способу, ніж дати можливість професіоналам виконати свою роботу.

У чому ж Вигода роботи з Агентством Нерухомості ГАРАНТ?

  • Чистота кожної угоди.

Завдання будь-якого поважаючого себе АГЕНТСТВА – щоб клієнт був спокійний і залишився задоволений. Саме тому будь-яка угода, будь то покупка, продаж або оренда, перевіряється на безпеку. Наші фахівці з’ясують, чи немає обтяження на об’єкт, прав третіх осіб, заборон на продаж і інших підводних каменів.

  • Унікальність пропозиції.

У агентства завжди більше варіантів квартир.

  • Експертність.

Щоб переглянути всі пропозиції по нерухомості самостійно, Ви витратите силу-силенну часу, оскільки рекламних майданчиків дуже багато і про деякі Ви навіть не знаєте. Наше агентство виступає тут скоріше як помічник або експерт. Розкажіть нам за якими критеріями шукаєте квартиру, і ми без проблем підберемо Вам оптимальні варіанти і аргументовано обгрунтуємо всі плюси та мінуси.

  • Економія часу.

Ви відпочиваєте, а Ми працюємо, шукаємо варіанти, спілкуємося з потенційними покупцями, збираємо і готуємо повний пакет документів. Готуємо договір завдатку, розписки, замовляємо оцінку об’єкта.

  • Покупець знайдеться швидше.

Самостійно розміщувати інформацію про продаж на сайтах оголошень можна. Але, у агентства в арсеналі є більше можливостей поширення інформації та правильної її подачі. Крім цього, у нас вже є власна клієнтська база, серед якої є і ті, хто, можливо, готовий вже зараз придбати саме Вашу квартиру. А вміння зробити правильні красиві фото і скласти текст, що продає – це ще одна незаперечна наша перевага.

  • Безпека при розрахунках.

Для Вашого спокою ми обов’язково супроводимо угоду і всю процедуру розрахунків. Пояснимо, які є системи безпечних розрахунків і організуємо весь процес передачі грошей за об’єкт нерухомості так, щоб продавець не переживав за момент отримання грошей, а покупець був спокійний за своєчасну реєстрацію його прав на новий об’єкт.

Потрібна нерухомість ???

Тоді телефонуйте!

Агентство нерухомості «Гарант», Каховка.
Найбільш повна і достовірна база нерухомості Каховки і Херсонській обл.