Коментарів немає

В Україні очікується онлайн-прописка

нерухомість прописка

⛔⛔ Більше 1 млн українців ніде не прописані. А кожен третій громадянин нашої держави проживає не там, де зареєстрований. Причина цього – складна процедура реєстрації місця проживання. Вона буде змінена з 1 квітня цього року. Про це Interfax.Ukraine заявив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

Незабаром процедура реєстрації місця проживання буде виглядати так: потрібно буде увійти на портал і внести дані в невелику заяву. Зокрема, в ньому необхідно буде вказати і своє фактичне місце проживання.

Власникам житла підтвердження про прописку надійде автоматично. Про реєстрацію місця проживання інших осіб господар нерухомості отримає повідомлення на електронну пошту або в додаток. Тому він зможе узгодити або відмовити в прописці в житло інших людей. Виписатися з квартири можна буде без узгодження з власником нерухомості.

У Мінціфри відзначили, що штампи в паспортах про прописку більше не знадобляться. Процедура реєстрації місця проживання буде повністю здійснюватися онлайн.

У відомстві також розробляють законопроект, сподіваючись, що з 1 вересня 2021 року держслужбовці будуть отримувати всю необхідну інформацію з електронних ресурсів. А українцям більше не знадобитися носити з собою паперові документи.

👉 Для консультації телефонуйте:
+380 50 633 95 92
🔴 Ми знаходимося в центрі Каховки. Офіс: вул. Соборності, 19
🔘 АН «ГАРАНТ», Каховка
З нами Швидко, Вигідно, Законно