Перегляд:
Тип нерухомості: Ділянка Очистити

Продам земельну ділянку в самому центрі Любимівки, вул.Горького, 36. Площа 17 соток. Асфальтований під'їзд. Поруч школа, магазини, пошта, Дніпро. На ділянці є вода і світло.

Докладніше

Продається земельна ділянка 10 соток під індивідуальне будівництво. Ділянка розташована в с. Малокаховка. Є асфальтований під’їзд до ділянки, поруч вода та світло. Поблизу колишній бар «Діоніс». Відмінне місце розташування! Земельна ділянка тут – це актив і, переважно, з позитивним зростанням вартості. Телефонуйте швидше і купуйте! Агентство нерухомості «Гарант», Каховка. Найбільш повна і достовірна база нерухомості Каховки і Херсонській обл.

Докладніше

Продається земельна ділянка під будівництво житлового будинку. Місцезнаходження: село Малокаховка, пер.Морской. Загальна площа ділянки 7,3 сотки, ділянка правильної форми і без будівель. Поруч всі необхідні комунікації, складаються в газовому кооперативі. Телефонуйте швидше і купуйте! Агентство нерухомості «Гарант», Каховка. Найбільш повна і достовірна база нерухомості Каховки і Херсонській обл.

Докладніше

У продажу земельна ділянка під забудову(13 соток) в житловій частині с.м.т. Любимівка під будівництво будинку. Будівлі на ділянці відсутні. Документи в порядку, до продажу готові. Комунікації, інфраструктура – все поруч. Торг. Площа: 1300 м2

Докладніше

У продажу земельна ділянка (8 соток) в житловій частині міста Каховка під будівництво будинку, район ДСУ. Будівлі на ділянці відсутні. Документи в порядку, до продажу готові. Комунікації, інфраструктура – все поруч. Торг.

Докладніше

Земельна ділянка під житлову забудову біля лісу. У продажу земельна ділянка правильної форми, розміром 10 соток, біля лісу с.Малокаховка. Кадастровий номер 6523583500: 01:003: 0023. Телефонуйте, домовимось.

Докладніше