Перегляд:
Розташування: Таврійськ Очистити

Нерухомість Таврійська. У продажу Будинок окремий, у власному дворі. У будинку 4 суміжно-окремих кімнат, площею 68,4 кв.м. Є кухня, санвузол, передпокій.

Докладніше

Нерухомість Таврійська. Продається двоповерховий цегляний будинок за цікавою ціною. Загальна площа будинку 158,6 кв.м. Перший поверх в житловому стані. Чотири кімнати, кухня і санвузол. Пічне опалення. Другий поверх без ремонту, не оштукатурений. Є 4 кімнати і санвузол.

Докладніше

Нерухомість Таврійська. Продаж будинку в Таврійську. Будинок теплий, простий житловий стан. Високі стелі. Загальна площа 61 кв.м. Газ в будинку і літній кухні. Є газовий котел, газова колонка, так само є пічне опалення.

Докладніше

Нерухомість Таврійська. Продається будинок в Таврійську, район АТБ. Будинок одноповерховий, кам'яний. У будинку 4 кімнати, дерев'яні вікна. Опалення - газовий конвектор. У будинку є діюча піч. Загальна площа будинку 45,6 кв.м. Зручності на вулиці.

Докладніше
Добротний будинок Таврійськ Таврійськ
20,500 $

Докладніше Площа - 68.3 М 2 Площа землі - 68.3 М 2

Нерухомість Таврійськ. Добротний будинок недалеко від АТБ. У будинку чотири кімнати, кухня, санвузол. Загальна площа 68,3 кв.м. Всі комунікації заведені.

Докладніше

Продається земельна ділянка в м Таврійськ, вул. П.Лумумби Продам супер-ділянку (7,5 соток) в житловій частині міста Таврійськ під будівництво будинку по вул. П.Лумумби. Будівлі на ділянці відсутні. Документи в порядку, до продажу готові. Комунікації, інфраструктура – все поруч. Торг. Агентство нерухомості «Гарант», Каховка. Найбільш повна і достовірна база нерухомості Каховки і Херсонській обл.  

Докладніше