Коментарів немає

Корисні електронні послуги для перевірки нерухомості

ПЕРЕВІРКИ НЕРУХОМОСТІ

‼️ Купуючи житло на вторинному ринку нерухомості перевірити юридичну «чистоту» квадратних метрів можна і самостійно. Для цього слід користуватися доступними електронними сервісами.

Залишаємо короткий список корисних сервісів для пошуку необхідної інформації.
Детальніше

Коментарів немає

Як отримати земельну ділянку в Україні за законом

як отримати земельну делянку

Кожен українець може безплатно отримати землю, це право прописано у статті 121 Земельного кодексу, громадянин отримує його з 18 років.

Ось 8 кроків, які потрібно зробити, щоб отримати землю.
Детальніше

Коментарів немає

Документи для оформлення спадщини в Україні

документи для спадщини

Законодавство України передбачає певний перелік документів для набуття спадщини після смерті спадкодавця, тобто для оформлення спадщини.

Нижче обов’язковий перелік необхідної документації:
Детальніше

Коментарів немає

Що таке єдиний реєстр боржників в Україні

РЕЄСТР БОРЖНИКІВ

Єдиний реєстр боржників – це база даних про боржників, яка ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню такими боржниками власного майна.

Детальніше

Коментарів немає

Нерухомість. Купувати чи орендувати?

нерухомість купувати чи орендувати

⛔⛔ Колись кожен замислюється про своє житло. Продовжувати знімати квартиру і оплачувати орендну плату, або все-таки почати економити і купити своє житло? Що краще і вигідніше? На ринку нерухомості не все так однозначно і просто.
Детальніше

Коментарів немає

Договір довічного утримання

договір утримання

⛔⛔ Договір довічного утримання є різновидом договору відчуження майна, який передбачає, що одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов’язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно (стаття 744 Цивільного кодексу України).
Детальніше