Коментарів немає

Нерухомість. Купувати чи орендувати?

нерухомість купувати чи орендувати

⛔⛔ Колись кожен замислюється про своє житло. Продовжувати знімати квартиру і оплачувати орендну плату, або все-таки почати економити і купити своє житло? Що краще і вигідніше? На ринку нерухомості не все так однозначно і просто.
Детальніше

Коментарів немає

Договір довічного утримання

договір утримання

⛔⛔ Договір довічного утримання є різновидом договору відчуження майна, який передбачає, що одна сторона (відчужувач) передає другій стороні (набувачеві) у власність житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов’язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно (стаття 744 Цивільного кодексу України).
Детальніше

Коментарів немає

В Україні очікується онлайн-прописка

нерухомість прописка

⛔⛔ Більше 1 млн українців ніде не прописані. А кожен третій громадянин нашої держави проживає не там, де зареєстрований. Причина цього – складна процедура реєстрації місця проживання. Вона буде змінена з 1 квітня цього року. Про це Interfax.Ukraine заявив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.
Детальніше

Коментарів немає

Чи можливо змінити кадастровий номер земельної ділянки

⛔⛔ Згідно зі статтею 1 Закону «Про Державний земельний кадастр», кожна земельна ділянка при реєстрації отримує унікальний код – кадастровий номер. Це індивідуальний набір цифр та знаків, який зберігається за ділянкою протягом усього часу її існування.
Детальніше

Коментарів немає

Біржові договори купівлі-продажу

⛔⛔ Дійсність біржового договору купівлі-продажу будинку потрібно визнавати через суд.

📌 Відповідно до статті 15 Закону України «Про товарну біржу» угоди, зареєстровані на біржі, не підлягають нотаріальному посвідченню. Угода вважається укладеною з моменту її реєстрації на біржі.
Детальніше

Коментарів немає

Відновлення строку прийняття спадщини

⛔⛔⛔ Цивільним кодексом України встановлено шестимісячний строк для спадкоємців для подачі заяви про прийняття спадщини.
Така заява подається до нотаріальної контори за місцем знаходження спадщини.
Детальніше

Коментарів немає

Як не потрапити на шахраїв, купуючи нерухомість

⛔⛔⛔ Купівля нерухомості – важлива подія в житті. Варто бути пильними і не нехтувати перевіркою інформації про Ваше потенційне житло. Такі відомості можна знайти в декількох реєстрах. Це допоможе переконатися в надійності запланованої покупки і вбереже Вас від шахрайських маніпуляцій.
Детальніше