Коментарів немає

Як ввести приватний будинок в експлуатацію

Як ввести приватний будинок в експлуатацію

Приватним вважається будинок максимальною висотою два поверхи (без урахування мансарди) і максимальною площею 500 кв. м з розташованими на ділянці господарськими спорудами, гаражем та іншим.

  1. Перший крок: У процедурі введення такого будинку в експлуатацію – отримання технічного паспорта.
    Для цього необхідно звернутися до юридичної особи або приватного підприємця, що надає дані послуги, і укласти договір. Після підписання договору фахівець повинен провести технічну інвентаризацію та ретельно звірити дані будівельного паспорта з готовим об’єктом. У разі, якщо в процесі зведення в проект були внесені зміни, їх слід відзначити в техпаспорті.
  2.  Другий крок: Передбачає подачу заповненої декларації про готовність будинку до здачі в експлуатацію в місцеве відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) або в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).
    Місцевий підрозділ ДАБІ розглядає документи протягом десяти робочих днів з моменту їх подачі. Це безкоштовно. Обов’язковий елемент реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації – запис в техпаспорті об’єкта «введений в експлуатацію».

Далі органи місцевої влади повинні привласнити побудованому приватному будинку поштову адресу.
Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та професійною допомогою.
З усіх питань звертайтеся за телефонами:
0506339592
0950640612