Нерухомість

Найбільш повна і достовірна база нерухомості міста Каховки та Херсонської області.
banner - Головна

Агентство Нерухомості “ГАРАНТ”, Каховка

Ми успішно працюємо на ринку нерухомості Каховки з 2004 року.
Агентство пропонує комплексне рішення всіх питань, пов’язаних з нерухомістю.

Ми успішно працюємо на ринку нерухомості Каховки з 2004 року.
Агентство пропонує комплексне рішення всіх питань, пов’язаних з нерухомістю.

Наше Агентство Нерухомості допоможе Вам Купити, Продати, Здати в оренду або Зняти квартиру, офіс, будинок, земельну ділянку.

Ви завжди можете отримати безкоштовну професійну консультацію.

Сім днів на тиждень ми готові з Вами зустрічатися і організовувати перегляди об’єктів нерухомості в будь-який зручний для Вас час.

Вибираючи наше Агентство, Ви вибираєте якісну і швидку роботу, надійність, комфорт і безпеку.

Досвід і висока кваліфікація наших співробітників, гарантують виконання найскладніших замовлень юридично грамотно і з максимальною вигодою для Вас.

Ласкаво просимо до нас!

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ КЛІЄНТИ?

ЕКОНОМІЯ І ВИГОДА

Економія часу – це однозначно найочевидніший і вагомий аргумент на користь доречності звернутися за допомогою до професійного агентства нерухомості. Час підбору відповідних пропозицій може тривати кілька місяців, а то і більше року.

Наше Агентство має свою унікальну базу пропозицій. Ми подбали про те, щоб заздалегідь перевірити кожне оголошення і переконатися в його актуальності і точності інформації.

ШВИДКІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ

Ми знаємо всі нюанси покупки нерухомості на вторинному ринку міста Каховки та Херсонської області. Це допомагає нам вибудовувати грамотну стратегію продажів навіть найскладніших об’єктів і здійснювати безпечні вигідні угоди в максимально стислі терміни.

Щоб зробити процес покупки або продажу максимально простим для вас, ми пропонуємо оформлення «під ключ», а також ексклюзивні пропозиції «терміновий викуп».

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Ми ретельно перевіряємо всю інформацію про майбутню угоду: вивчаємо «історію» квартири, визначаємо коло осіб, що мають права на об’єкт, перевіряємо їх дієздатність. Це допоможе убезпечити Вас від суперечок, захистити від будь-яких ризиків і підводних каменів. Забезпечуємо безпеку розрахунків.

Гарантуємо конфіденційність інформації.

Новини та блог

vimogi ta normi do vstanovlennja parkaniv 830x540 c center - Головна
Паркани норми та дозвільні документи
Паркани (огорожі): обмеження по висоті, норми та дозвільні документи Вимоги до встановлення парканів на присадибних, садових та дачних ділянках врегульовано цілою низкою нормативно-правових актів, частина…
Детальніше
aresht majna 830x540 c center - Головна
Арешт майна
Арешт майна – це правове обмеження розпорядження. Найчастіше причиною арешту майна є наявність боргу. Це може бути не лише прострочений кредит, а й заборгованість за…
Детальніше
korisni elektronni poslugi dlja perevirki neruhomosti 830x540 c center - Головна
Корисні електронні послуги для перевірки нерухомості
‼️ Купуючи житло на вторинному ринку нерухомості перевірити юридичну «чистоту» квадратних метрів можна і самостійно. Для цього слід користуватися доступними електронними сервісами. Залишаємо короткий список…
Детальніше

Безкоштовні консультації

Оцінка
нерухомості

Супровід угоди на всіх етапах

Юридична
підтримка

Більше 110
угод за 2020 рік