Нерухомість

Найбільш повна і достовірна база нерухомості міста Каховки та Херсонської області.
banner

Агентство Нерухомості “ГАРАНТ”, Каховка

Ми успішно працюємо на ринку нерухомості Каховки з 2004 року.
Агентство пропонує комплексне рішення всіх питань, пов’язаних з нерухомістю.

Ми успішно працюємо на ринку нерухомості Каховки з 2004 року.
Агентство пропонує комплексне рішення всіх питань, пов’язаних з нерухомістю.

Наше Агентство Нерухомості допоможе Вам Купити, Продати, Здати в оренду або Зняти квартиру, офіс, будинок, земельну ділянку.

Ви завжди можете отримати безкоштовну професійну консультацію.

Сім днів на тиждень ми готові з Вами зустрічатися і організовувати перегляди об’єктів нерухомості в будь-який зручний для Вас час.

Вибираючи наше Агентство, Ви вибираєте якісну і швидку роботу, надійність, комфорт і безпеку.

Досвід і висока кваліфікація наших співробітників, гарантують виконання найскладніших замовлень юридично грамотно і з максимальною вигодою для Вас.

Ласкаво просимо до нас!

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ КЛІЄНТИ?

ЕКОНОМІЯ І ВИГОДА

Економія часу – це однозначно найочевидніший і вагомий аргумент на користь доречності звернутися за допомогою до професійного агентства нерухомості. Час підбору відповідних пропозицій може тривати кілька місяців, а то і більше року.

Наше Агентство має свою унікальну базу пропозицій. Ми подбали про те, щоб заздалегідь перевірити кожне оголошення і переконатися в його актуальності і точності інформації.

ШВИДКІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ

Ми знаємо всі нюанси покупки нерухомості на вторинному ринку міста Каховки та Херсонської області. Це допомагає нам вибудовувати грамотну стратегію продажів навіть найскладніших об’єктів і здійснювати безпечні вигідні угоди в максимально стислі терміни.

Щоб зробити процес покупки або продажу максимально простим для вас, ми пропонуємо оформлення «під ключ», а також ексклюзивні пропозиції «терміновий викуп».

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Ми ретельно перевіряємо всю інформацію про майбутню угоду: вивчаємо «історію» квартири, визначаємо коло осіб, що мають права на об’єкт, перевіряємо їх дієздатність. Це допоможе убезпечити Вас від суперечок, захистити від будь-яких ризиків і підводних каменів. Забезпечуємо безпеку розрахунків.

Гарантуємо конфіденційність інформації.

Новини та блог

Головна
Чи можливо змінити кадастровий номер земельної ділянки
⛔⛔ Згідно зі статтею 1 Закону «Про Державний земельний кадастр», кожна земельна ділянка при реєстрації отримує унікальний код - кадастровий номер. Це індивідуальний набір…
Детальніше
Головна
Біржові договори купівлі-продажу
⛔⛔ Дійсність біржового договору купівлі-продажу будинку потрібно визнавати через суд. 📌 Відповідно до статті 15 Закону України «Про товарну біржу» угоди, зареєстровані на біржі,…
Детальніше
Головна
Відновлення строку прийняття спадщини
⛔⛔⛔ Цивільним кодексом України встановлено шестимісячний строк для спадкоємців для подачі заяви про прийняття спадщини. Така заява подається до нотаріальної контори за місцем знаходження спадщини.
Детальніше

Безкоштовні консультації

Оцінка
нерухомості

Супровід угоди на всіх етапах

Юридична
підтримка

Більше 100
угод за 2019 рік